Земля

Нова термальна область відкрилася в Єлловстоуні

Вчені відкрили нову термальну зону в Єлловстоунському національному парку, яка, як вважають, зросла за останні два десятиліття. Раніше невідома геотермальна зона була виявлена між озером Вест-терен і термальною зоною озера Терен після вивчення останніх теплових інфрачервоних зображень національного парку, зроблених у квітні 2017 року.

Потім команда перевірила аерофотознімки з високим дозволом того ж місця, зроблені в 2017 році Національною програмою зображень сільського господарства, і помітила мертві дерева і яскравий ґрунт. Це були ознаки термальної області, яку вони очікували знайти. На відміну від цього, фотографія 1994 року показала здорові дерева, які почали зникати в 2006 році.

Новая термальная область открылась в Йеллоустоуне

Тому дослідники вважають, що термальна зона поблизу північно-східного кордону відроджуваного купола кислого струмка вперше з’явилася в кінці 1990-х чи на початку 2000-х років.

“Теплові області Єлловстоун є поверхневим виразом більш глибокої магматичної системи, і вони постійно змінюються. Вони нагріваються, вони остигають, і вони можуть пересуватися”,- сказали в американському Національному геодезичному відомстві.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button