Земля

Вчені склали список найбільш небезпечних комах на планеті

Вчені склали список найбільш небезпечних комах на планеті. Вони опублікували інформацію в профільних виданнях.

У кожної комахи, що живе сьогодні на планеті Земля, є своя роль у розвитку екосистеми. Деякі з них цілком нешкідливі, але є і небезпечні. Вчені повідомляють, що смертельно небезпечні комахи поділяються на 2 види – переносники інфекцій, які не є смертельними, і отруйні.

Укуси деяких небезпечних комах не призводять до смерті людини, але здатні залишити болісний слід на тілі:

1. Американська мураха-жнець

Токсична отрута цієї комахи здатна вбити живий організм. Саме тому вона вважається найбільш небезпечним на планеті. Для вбивства жертви американська мураха-жнець повинна вколоти її 350 разів.

2. Мураха-куля

Своє прізвисько дана комаха отримала завдяки дуже болючим укусам. Вона має могутнє отруйне жало, з-за якого жертва може страждати від болю до 24-х годин.

3. Гігантська сколопендра

Сколопендра досягає 35 сантиметрів і вважається найбільшою в світі. Комаха дуже агресивна. Вона захоплює жертву своїми ногами. Для більшості тварин її отрута є смертельною. Люди лише відчувають сильний біль, слабкість, озноб і лихоманку.

4. Муха-цеце

Це мешканка Африки. Наявність крихітних зубів у роті допомагає їй встромлятися в тіло жертви. Комаха є переносником сонної хвороби та африканського трипаносомоза. Інфекція стає смертельною у разі відмови від лікування.

5. Людський шкірний овод

Ці мухи є популярними шкідниками яловичини в південній Америці. Самки прикріплюють яйця до інших комах, які переносять їх до «хазяїна».

6. Африканізована бджола

Поки що це комаха – найшкідливіша з усіх перерахованих вище. Її отрута схожа на отруту звичайної бджоли. Але оскільки вона атакує зграями, то чинить загрозу для людей.

7. Бродяча мураха

Колони мурах атакують будь-яких тварин і людей на своєму шляху. Вони кожен день переміщуються на нове місце. Нападають за допомогою різальних щелеп.

8. Азіатський величезний шершень

Ця комаха має 6-міліметрове жало, яке вприскує отруту в тіло жертви. Вона здатна розчинити тканину людського організму.

9. Пухнаста гусениця

Комаха має схожу зовнішність з мікроскопічним пухнастим звірятком. Але її краще не чіпати. Ця гусениця – найотруйніша в США. Біль після її укусу болісні.

10. Гусениця павочка

Мешканка південної Америки щороку вбиває кілька жертв. Її ще називають «гусениця-вбивця». Вона має маленькі щетинки, які викидають сильний токсин. Згодом він стає отрутою, а отрута може стати причиною гангрени.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button