Головна / Людина / Нове дослідження підказало вченим вирішення конфліктів між закоханими

Нове дослідження підказало вченим вирішення конфліктів між закоханими

Учені в процесі нового наукового експерименту виявили відмінний метод вирішити суперечку зі своїм партнером. Займалися цим питанням представники Університету Карнегі-Меллона.

Новое исследование подсказало ученым решение конфликтов между влюбленными

Вчені вивчили соціальну взаємодію понад 400 чоловік протягом двох тижнів, а після проаналізували їх конфлікти, чисельність обіймів, негативні та позитивні настрої. Дослідження американських вчених показало, що обійми позитивно впливають на настрій, у зв’язку з чим гострота конфлікту між коханими скорочується, вони легше йдуть на примирення.

Бажання обніматися показує однаковий вплив на партнерів, незалежно від їх віку та статі. Попри це, жінки, що брали участь у досвіді, відзначили факт отримання чималої кількості обіймів у порівнянні з хлопцями. Вчені вважають, що обіймати не обов’язково людину, яка подобається, підійде і зовсім стороння особа.

До цього експертам вдалося довести, що закоханим корисно тримати один одного за руки. Саме в такому випадку синхронізувалися їх мозкові хвилі, а фізичний біль, якщо такий був, помітно знижувався.