Людина

Ранкова зарядка покращує когнітивні показники протягом усього дня

Нове дослідження, проведене Інститутом серця і діабету Бейкера, показало, що помірне фізичне навантаження вранці покращує наші когнітивні показники протягом всього дня.

Наприклад, люди, які займалися на біговій доріжці вранці, приймали кращі рішення протягом наступного дня протягом восьми годин.

Дослідники також виявили, що ранкове фізичне навантаження в поєднанні з короткими інтенсивними прогулянками, пов’язане з короткочасною пам’яттю.

Експерти відзначили, що існують відмінні відмінності в когнітивних реакціях на ранкове фізичне навантаження у порівнянні з фізичними вправами, які поєднанні з перервами на ходьбу. Це дозволяє припустити, що різні моделі фізичної активності призводять до посилення аспектів пізнання.

Дослідження було зосереджено на більш ніж 65 чоловіків і жінок у віці від 55 до 80 років. Дослідники вивчали вплив ранкового фізичного навантаження на біговій доріжці з короткими 3-хвилинними перервами на ходьбу і без них протягом 8-годинного дня тривалого сидіння.

Дослідження також оцінювало різні аспекти когнітивної діяльності і концентрації, включаючи психомоторну функцію, увагу, зорове навчання, робочу пам’ять і виконавчу функцію, таку як прийняття рішень.

Співавтор дослідження і дослідник фізичної активності Майкл Уілер сказав, що отримані результати підкреслюють необхідність уникати безперервного сидіння, щоб підтримувати оптимальне сприйняття протягом всього дня. Він пояснив, що вправи середньої інтенсивності, такі як швидка прогулянка, повинні заохочуватися для щоденної підтримки здоров’я мозку.

«Зі старіючим населенням, яке прагне жити здоровим життям протягом більш тривалого часу, ці дослідження мають вирішальне значення», — сказав Уілер. «Це дослідження підкреслює, як відносно прості зміни у вашому повсякденному житті можуть мати значну перевагу для вашого когнітивного здоров’я»

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть