Земля

Нове пришестя Христа пророкують в 2019 році

Рональд Вейнланд, служитель церкви в Огайо, заявив, що є ознаки повернення Месії на Землю в теперішньому році.

У статті «Пророцтво народів» він припустив, що це станеться після початку 3-ї світової війни в лютому або березні 2019 року.

Стверджуючи, що Друге пришестя залежить від глобальної війни, Рональд Вейнланд пише:

«Бог відкрив мені, що почався остаточний відлік часу до повернення Христа. Ця інформація міститься в священних текстах Біблії».

Вейнланд заявив, що навіть якщо 3-я світова війна не почнеться на початку наступного року, Христос все ще може повернутися, але не раніше 2020 року.

Він пояснив:

«Ви можете знати, чи буде це час якщо третя світова війна вибухнула не пізніше лютого або березня 2019 року. Якщо ні, то наступним можливим поверненням буде П’ятидесятниця 2020 року».

Вейланд сказав, що причина, по якій Ісус прийде так скоро після початку війни, полягає в тому, щоб фактично зупинити її.

«Світ як раз близький до фінальної світовій війні — ядерної війни. Саме ця ядерна війна є пусковим механізмом для пришестя Христа і метою його втручання в справи людства, щоб зупинити цю війну », — сказав він.

Варто відзначити, що він не перший з тих, хто пророкує прихід Христа. Подібні заяви звучали в різні роки, але після вказаних дат нічого не сталося. Збудеться затвердження Вейланда, хто знає…

Кнопка «Наверх»
Закрыть