Головна / Земля / Острів, на якому зникають люди

Острів, на якому зникають люди

У світі є чимало таємничих місць, в яких відбуваються незрозумілі події.

Крім різних дивних явищ, таких як незрозумілі вогні і об’єкти в повітрі, в таких місцях нерідкі зникнення людей.

Славиться цим і острів Енваїтенет. На картах він називається «Південним». Його місцева назва означає «острів, з якого ніхто не повертається». Він знаходиться посеред озера Рудольф, розташованого в Кенії.

На цей острів дуже легко потрапити навіть на простому плоту. На ньому ніхто не живе, і його не відвідують навіть дослідники надприродного.

Стверджується, що на цьому острові не можна залишатися надовго — можна й не повернутися. Місцеві жителі кажуть, що в давні часи там була ціла село, а потім, в 1630 році, всі, хто жив у ньому, несподівано зникли.

Згідно з деякими повір’ями, на острові є вогняна печера, до якої люди мимоволі тягнуться і в якій зникають назавжди.

Але є й інші думки про те, що відбувається на таємничому острові. В різний час з’являлися сміливці, що намагалися оселитися на острові.

Тубільці з племені ельмоло змогли прожити на острові якийсь час, і все у них начебто йшло добре. Потім несподівано поселенці перестали з’являтися на березі, а коли жителі іншого села подалися провідати своїх сусідів, з’ясувалося, що острів знову спорожнів. При цьому будинки й начиння залишилися недоторканими.

У вісімнадцятому столітті острів зацікавив голландських і німецьких дослідників. Вони не прислухалися до слів місцевих жителів і вирушили туди. Більше їх ніхто не бачив. Востаннє дослідники побували на острові в 1935 році. Англійські вчені, яких очолював Вівіан Фуш, прибули до острова, і двоє з них вирушили на нього. Не отримавши від них ніяких вістей, Фуш послав рятувальну партію, але вона нічого не виявила. Був присланий літак, з якого дві доби вивчали острів, не знайшовши ніяких ознак присутності людини. Зниклих європейців так і не відшукали.

Місцевим племенам було запропоновано величезну винагороду за пошук дослідників, але вони відмовилися допомагати. В даний час на острові можна побачити тільки крокодилів, змій і здичавілих кіз.