Технології

Нові рукавички перекладають мову жестів в аудіо

Дослідник з Кенії представив нові рукавиці, які перекладають мову жестів в аудіо. Він упевнений, що пристрій може зруйнувати комунікаційні бар’єри для людей з вадою слуху.

Дослідник зосередився на мові жестів, тому що з її інтерпретацією пов’язані відразу кілька проблем. У світі існує близько 138-300 різних типів мови жестів, які використовуються у світі, але більшість людей їх не розуміє. Новий пристрій може допомогти усунути комунікаційний бар’єр, у якому виявляються люди з  вадами слуху.

Для цього 25-річний незалежний вчений Рой Аллела представив рукавички Sign-IO, які можуть переводити рухи рук в мову, щоб люди з вадами слуху могли спілкуватися навіть з тими, хто не розуміє мову жестів.

«Люди говорять на різних швидкостях, тому ми інтегрували пристрій в мобільний додаток. Всередині є кілька налаштувань, які будуть зрозумілі будь-якій людині», — зазначив Аллела.
У майбутньому він додасть кілька налаштувань, щоб кожен міг адаптувати рукавички під себе. Наприклад, користувачі зможуть регулювати висоту тону і підлогу голоси.

Рукавички Sign-IO оснащені датчиками, встановленими на кожному з п’яти пальців для визначення рухів, у тому числі мірою зігнутості пальця. За словами Аллели, рукавички поки перетворюють 93% жестів мова.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button