Технології

Новий екзоскелет збільшить силу власника в 20 разів (відео)

Створено ефективний комерційний екзоскелет

Компанія Sarcos Robotics готується запустити в серійне виробництво Guardian XO — портативний екзоскелет, здатний годинами працювати без підзарядки.

Екзоскелет, що розширює фізичні можливості користувачів, можна знайти безліч корисних застосувань. Одне з таких — допомогти робочим піднімати важкі вантажі в промислових умовах. Торік проєкт такого високотехнологічного костюма представила компанія Sarcos Robotics, яка днями зібрала 40 мільйонів доларів США і тепер може вивести на ринок повноцінний екзоскелет до 2021 року.

Компанія Sarcos Robotics представила свій Guardian XO в січні минулого року, продемонструвавши те, що вона описала як «перший в світі промисловий екзоскелет з повним корпусом на батареях». Компанія заявляє, що їх прототип може працювати до восьми годин без підзарядки і пропонує власникам посилення сили у 20 разів!

Це може означати, що підйом 45 кг вантажу буде відчуватися, наприклад, як перенесення вантажу вагою всього 2,2 кг. Така можливість привернула увагу авіакомпанії Delta Airlines, яка на початку цього року об’єдналася з Sarcos Robotics, щоб провести пілотні випробування, в ході яких її працівники випробували костюм Guardian XO на практиці.

Як повідомляє VentureBeat, Sarcos Robotics недавно залучила ще 40 мільйонів доларів фінансування, довівши загальний венчурний капітал до 100 мільйонів доларів. Ці кошти будуть використані для комерціалізації Guardian XO, який, як сподівається Sarcos Robotics, в кінцевому підсумку також знайде застосування в таких галузях, як охорона здоров’я, служба аварійної безпеки, видобуток корисних копалин (а можливо — і армія, хоча безпосередньо компанія про це не заявляє ):

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»