Технології

У США схвалили випробування Neuralink на людях: він замінить частину черепа (відео)

Перша заявка Neuralink в FDA в 2022 році була відхилена через побоювання з приводу безпеки літієвої батареї.

Neuralink оголосила, що отримала схвалення Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA) на перші випробування інтерфейсу «мозок-комп’ютер» на людях.

Ми раді повідомити, що отримали схвалення FDA на запуск нашого першого клінічного дослідження на людях! Це результат неймовірної роботи команди Neuralink в тісній співпраці з FDA, – звучить заява @neuralink в соцмережах

Першу заявку Neuralink в FDA в 2022 році відхилили через побоювання з приводу безпеки літієвої батареї, можливості переміщення її крихітних проводів в мозку. Анонімні нинішні і колишні співробітники, які говорили з Reuters на початку цього року, так згадували «невпевненість» FDA в тому, чи зможе Neuralink безпечно видалити імплантат, не пошкоджуючи мозкову тканину.

Схоже, компанії вдалося успішно вирішити ці проблеми. І, хоча компанія поки що не шукає добровольців для перших випробувань, дозвіл від регулюючих органів отримано.

Імплантат Neuralink N1 повністю поміщається під шкіру, замінюючи частину черепа реципієнта. За допомогою 64 крихітних гнучких голчастих зондів, вставлених в тканину мозку в певних точках, він забезпечує 1024 канали двостороннього зв’язку між мозком і комп’ютерним чіпом.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button