Технології

Новий костюм дозволяє літати зі швидкістю 300 км / год (відео)

Компанія BMW представила електричний костюм. Він дозволяє продовжити політ стрибків і розвивати швидкість до 300 км / год.

Інженери конструкторського бюро німецького автовиробника BMW створили нагрудний набір електричних крил, які дозволяють пілотові розганятися в небі до швидкості 300 км / год. Рухова установка BMW може видавати 20 кінських сил, дозволяючи його власнику підніматися на висоту – до тих пір, поки заряд костюма не закінчиться.

Винахід вже було випробувано в спеціалізованих тунелях і використовувався під час тридцяти випробувальних стрибків. Пара 13-сантиметрових крильчаток, розташованих в області грудей спортсмена, здатна розкручуватися до 25 тис. обертів на хвилину.

Дослідники відзначають, що горизонтальний коефіцієнт ковзання звичайного крилатого костюма падає приблизно на метр на кожні три пройдених метрів по горизонталі, а швидкість досягає приблизно 100 км / год, але в новому пристрої можна досягти швидкості понад 300 км / год і набирати висоту.

Після випробувань в аеродинамічній трубі і спеціалізованому аеродинамічному тунелі в Стокгольмі, дослідники провели демонстрацію костюма в гірському масиві Високий Тауерн, в Альпах. Разом з двома колегами він піднявся на вертольоті на висоту 3 км і стрибнув.

Дотепер неясно, чи представить BMW такий костюм для широкої публіки. Схоже, що цей дивний винахід є частиною PR-компанією нового позашляховика – iX3.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button