Технології

Високотехнологічний костюм відродить гладіаторські бої

Змішані бойові мистецтва досить популярні в світі. Під час офіційних боїв за змішаними правилами холодна зброя не використовується в силу того, що вона може нанести каліцтва і становити небезпеку для життя.

10-04-15-foto-600x337-2

При застосуванні зброї має бути захист. Однак у цьому випадку виникає питання, як визначити, наскільки серйозну рану міг би отримати боєць, якби не мав обладунків.

В австралійській компанії Chiron Global розробили костюм для нового виду спорту – Unified Weapons Master. Він не тільки захищає людину від ударів, а й показує, куди був нанесений удар. Костюм дозволяє битися за допомогою зброї без заподіяння каліцтв і визначати рівень здоров’я як у комп’ютерній грі.

За словами виконавчого директора Chiron Global Девіда Пайсдена, подібні сутички зможуть зацікавити і телеаудиторію, яка звикла до відеоігор в жанрі файтинга таким, як Tekken або Mortal Kombat.

[ads2] Створений прототип костюма виготовлений з різних матеріалів: композитів, полікарбонату, вуглепластика і піногуми. Для того, щоб його надіти, потрібно докласти зусиль. Костюм надягається по частинах, для цього буде потрібна допомога асистента. На даний момент костюм важить 25 кг, однак у майбутньому він буде важити на третину менше.

10-04-15-foto-600x394-1

«Основний критерій тут – безпека», – говорить Девід Пайсден. Костюм нового покоління буде також охолоджуватися за допомогою системи стисненого повітря. Крім того, костюм буде оснащений відеокамерами і мікрофонами, що дозволить стежити за боєм з боку бійця. Раніше в змаганнях зі змішаних бойових мистецтв нічого подібного не було.

Рівень здоров’я розраховується на основі даних сенсорів, вбудованих в зброю. Вони здатні вимірювати силу удару, кут і місце, в яке був нанесений удар. Далі система визначає ступінь тяжкості «травми», яку людина отримала б, якби була без захисту.

Читайте також: Римські гладіатори були вегетаріанцями

На даний момент система добре розраховує удари, зроблені руками, ногами і головою. Через кілька років вона зможе працювати і з холодною зброєю. Зокрема, система зможе визначити «ушкодження» внутрішніх органів і судин від колючо-ріжучої зброї.

Очікується, що перші бої Unified Weapons Master пройдуть в Австралії в 2016 році.

https://youtu.be/X4qizwNmvkg


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button