Фото

Трейлер-крапля для любителів відпочинку на природі (фото)

Новий трейлер для любителів свіжого повітря.
Відпочинок на свіжому повітрі зовсім не означає, що не можна паралельно насолоджуватися високоякісним дизайном і комфортом. Це доводить Timberleaf – невелика компанія з Денвера, штат Колорадо, яка виробляє так звані “трейлери-краплі”. У цих причепах, які підійдуть для будь-якого мандрівника, поєднуються компактність, ізоляція від негоди і красивий зовнішній вигляд.

Для будь-якого авто.

Компактність і легкість у разі Timberleaf зовсім не означає погану якість. Кабіна трейлера повністю ізольована, а більшу її частину займає велике затишне ліжко Colorado Queen, ширина якого була трохи зменшена (на 7,6 см), щоб вписатися в досить компактний кемпер. Висота стелі становить 0,9 метра, причому над головою у сплячого буде знаходитися зоряне небо (природно, за склом).

Дуже комфортний.
Враховуючи, що багато пар вирушають у похід, щоб стати ближче один до одного, трохи звужена ліжко не викличе ніякого дискомфорту. А особливу нотку романтики привнесе те, що відпочиваючі лежать під великим скляним куполом, через який прекрасно видні зірки.

Дуже місткий.
Позаду ліжка і в його підніжжі знаходяться дерев’яні шафки для особистих речей, а полки на стіні складаються, якщо вони не використовуються.

Стиль і зручність.
У задній частині причепа Timberleaf знаходиться красиво оформлена кухня з балтійської берези, в якій знайдуться всі необхідні кухонні приналежності.

У будь-яку погоду.
За додаткові гроші можна замовити 40-ватні сонячні батареї, кондиціонер, опалення, кабельне з’єднання. При цьому навіть у базовій комплектації трейлер оснащений чотирма зарядними пристроями USB, двома розетками на 110 вольт і 12-вольта зарядним пристроєм, який підійде для зарядки будь-яких ґаджетів.

Домашній затишок.
Однією з найбільших переваг трейлера-краплі Timberleaf є його легка вага — 544 кг.  Розміри причепа: 4,57 м в довжину і 1,65 м у висоту. Ціни починаються від 15 520 доларів США.

Натхнення: www.novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button