Наука

Новий звіт показує, що психічне здоров’я у світі погіршується

Згідно з новим глобальним звітом, психічне здоров’я у всьому продовжує погіршуватися. Однак це відбувається не так різко, як у 2020 році. Сильніше за інших страждає молодь…

Image by Wokandapix from Pixabay

Як показують висновки 2-го щорічного звіту про психічний стан у світі, проведеному Sapien Labs, в 2020 році через пандемію коронавірусу середній рівень психічного здоров’я і благополуччя учасників дослідження знизився на 8%. У 2021 році зниження продовжилося, але становило 3%.

Вчені відзначили, що найвищі показники погіршення здоров’я спостерігалися в таких країнах, як США, Канада, Великобританія, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія, а також у Південній Африці. З іншого боку, в країнах Латинської Америки і континентальної Європи зниження психічного здоров’я було не таким явним.

Дослідники відзначили, що тільки 7% людей від 65 років і старше мали проблеми з психічним здоров’я. У молодого покоління проблеми з психічним здоров’ям спостерігалися у 44% опитаних.

Тільки 19% молодих людей у віці від 18 до 24 років не мали жодних проблем з психічним благополуччям.

Вчені попереджають, що їх робота має деякі обмеження. Дослідження використовувало анонімне онлайн-опитування Mental Health Quotient (MHQ) серед 225 000 учасників з 34 країн. Участь брали тільки ті люди, які мали доступ в Інтернет, і цікавилися предметом дослідження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button