Земля

Нью-Йорк буде затоплений

Американські вчені спрогнозували Нью-Йорку затоплення після 2100 року. Це дослідження опубліковано в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, а коротко про нього повідомляє Ратґерський університет.

19de1094886f42a7458245ff892c65ca

Повені в місті, за найбільш песимістичними прогнозами вчених, у XXII столітті будуть відбуватися до 17 разів частіше, ніж в даний час. Рівень води при цьому, за оцінками фахівців, буде підніматися до 2,7 метра.

До повеней, на думку вчених, будуть приводити тропічні циклони на кшталт урагану Сенді. До таких висновків фахівці прийшли, проаналізувавши дані метеорологічних спостережень, геологічні матеріали та кліматичні моделі, що враховують вплив глобального потепління.

Читайте також: 

Ураган Сенді у жовтні 2012 року торкнувся східне узбережжя США і розташовані південніше острівні держави в Атлантичному океані. В результаті загинули близько 150 осіб. Загальний економічний збиток від урагану перевищив 68 мільярдів доларів.

У жовтні 2016 року в Карибський басейн прийшов ураган Метью. Через загрозу повеней президент США Барак Обама ввів надзвичайний стан у Флориді і Південній Кароліні. Влада першого штату закликала жителів прибережної території, близько 1,5 мільйона осіб, покинути свої будинки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button