Здоров'я

Нутриціолог називає продукт, однозначно шкідливий і для здоров’я, і для зовнішнього вигляду

У своєму інтерв’ю GreenPost лікар-нутриціолог Анна Мельник розповіла про шкоду цукру.

«Продукт, однозначно шкідливий і для здоров’я, і для шкіри, і для зовнішнього вигляду загалом — це цукор», — сказала вона.

Нутриціолог розповідає, що цукор блокує вітаміни групи В, через що гірше працює нервова система, починаються розлади травлення, за яких порушується засвоєння, виникає загальна втомлюваність тощо. Це позначається і на м’язах, і на шкірі. Зокрема цукор викликає прищі та руйнує колаген — білок, який відповідає за пружність шкіри.

«Дамам, які користуються кремом із колагеном, можу відразу сказати, що це марна справа: білок дуже великий, він не може проникнути у шкіру крізь пори. Краще обрати креми з мультипептидами, які проникають у шкіру і там можуть збудувати колаген. Але це дрібниці — важливо те, що тільки завдяки колагену в нас формуються міцні, еластичні судини, і за нестачі колагену, його руйнування порушуються капіляри, мікроциркуляція — тоді кров не доходить до шкіри, вона стає тьмяною, блідою.

За шкірою ми можемо бачити, що у нас проблеми із серцево-судинною системою. Тут нема сенсу ходити до косметолога та купувати дорогу декоративну косметику, бо ми старіємо зсередини», — говорить Анна Мельник.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button