Здоров'я

ВООЗ: Мобільні телефони підвищують ризик ракових захворювань удвічі

Люди, часто розмовляють по мобільному телефону, в два рази більше схильні до ризику розвитку ракових захворювань, пише УНІАН з посиланням на дані ВООЗ.

foto_cikavosti_26.08.2012-07

Представники Всесвітньої організації охорони здоров’я оприлюднили результати масштабного десятирічного дослідження. За цей період вони вивчали вплив стільникових телефонів на здоров’я чоловіків і жінок з 13 країн світу.

Читайте також: 7 способів, якими мобільний телефон шкодить нам

З’ясувалося, що люди, які приділяють багато часу розмов по мобільному телефону, в 2 рази частіше мали шанси захворіти на рак. Крім того, користувачі мобільних телефонів уразливі не перед одним видом раку, як вважалося раніше, а перед чотирма. Дослідники стверджують, що у користувачів мобільними телефонами у кілька разів збільшується ризик розвитку трьох видів раку мозку і раку слинних залоз.

У світлі отриманих даних вчені рекомендують якомога рідше розмовляти по мобільному телефону, а ось школярам краще взагалі відмовитися від користування цим видом зв’язку. Крім того, не варто носити мобільні телефони в кишенях одягу, так як це може негативно вплинути на здоров’я. Краще покладіть засіб мобільного зв’язку в сумочку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button