Головна / Здоров'я / 5 помилок стосовно раку

5 помилок стосовно раку

Помилка №1. «Рак є невиліковним захворюванням»

Рак є виліковним захворюванням. Статистика підтверджує, що кількість онкологічних хворих постійно зростає (а значить, вмирає людей менше, ніж страждає від онкологічних захворювань). При ранніх стадіях можливе повне вилікування.

21-04-16-foto-600x366-1

Помилка №2. «Онкологічні захворювання значно небезпечніше від інших»

Ні. Онкологічні хворі живуть в середньому після встановлення діагнозу довше, ніж хворі на серцево-судинні захворювання. Сьогодні не меншу небезпеку становить фальсифікована горілка, дорожньо-транспортні пригоди, а також невиконання техніки безпеки на робочому місці.

Помилка №3. «Рак є заразним захворюванням»

Жодна зі злоякісних пухлин не є заразним захворюванням. Рак та інші злоякісні пухлини не передаються повітряно-крапельним, фекально-оральним, статевим шляхом, не передається при контакті з кров’ю. Рак не передається ніякими шляхами!

Пухлина виникає внаслідок канцерогенезу (переродження нормальних клітин в злоякісні) під дією різних факторів, більше тут http://lechim-rak.com/, внаслідок порушення роботи захисних сил організму. Пухлини індивідуальні і вони не можуть бути «пересаджені» іншій людині в силу того, що її імунна система відкине чужорідний матеріал.

Помилка №4. «Народна медицина ефективніша від офіційної»

Ні. Як показує досвід, народна медицина (в даному випадку ми об’єднуємо під цим терміном всі альтернативні методи лікування) неефективна в лікуванні онкологічних захворювань. Якби ситуація була зворотною, навряд чи б онкологія мала б право на існування. До того ж, на жаль, в більшості випадків люди мають справу не з народними цілителями, а з шарлатанами, які вигідно користуються ситуацією (хто ж не віддасть гроші за 100 відсоткову гарантію одужання).

Помилка №5. «Профілактика не має ніякого значення»

Міркування «Він не курить і не п’є і здоровеньким помре» помилкові. На жаль, сьогодні мало хто займається профілактикою онкологічних захворювань. Здоровий спосіб життя не рекламується по ТБ і в газетах. Профілактичні заходи, що проводяться регулярно і своєчасно значно знижують ризик виникнення онкологічних захворювань.