Здоров'я

5 помилок стосовно раку

Помилка №1. “Рак є невиліковним захворюванням”

Рак є виліковним захворюванням. Статистика підтверджує, що кількість онкологічних хворих постійно зростає (а значить, вмирає людей менше, ніж страждає від онкологічних захворювань). При ранніх стадіях можливе повне вилікування.

21-04-16-foto-600x366-1

Помилка №2. “Онкологічні захворювання значно небезпечніше від інших”

Ні. Онкологічні хворі живуть в середньому після встановлення діагнозу довше, ніж хворі на серцево-судинні захворювання. Сьогодні не меншу небезпеку становить фальсифікована горілка, дорожньо-транспортні пригоди, а також невиконання техніки безпеки на робочому місці.

Помилка №3. “Рак є заразним захворюванням”

Жодна зі злоякісних пухлин не є заразним захворюванням. Рак та інші злоякісні пухлини не передаються повітряно-крапельним, фекально-оральним, статевим шляхом, не передається при контакті з кров’ю. Рак не передається ніякими шляхами!

Пухлина виникає внаслідок канцерогенезу (переродження нормальних клітин в злоякісні) під дією різних факторів, більше тут , внаслідок порушення роботи захисних сил організму. Пухлини індивідуальні і вони не можуть бути “пересаджені” іншій людині в силу того, що її імунна система відкине чужорідний матеріал.

Помилка №4. “Народна медицина ефективніша від офіційної”

Ні. Як показує досвід, народна медицина (в даному випадку ми об’єднуємо під цим терміном всі альтернативні методи лікування) неефективна в лікуванні онкологічних захворювань. Якби ситуація була зворотною, навряд чи б онкологія мала б право на існування. До того ж, на жаль, в більшості випадків люди мають справу не з народними цілителями, а з шарлатанами, які вигідно користуються ситуацією (хто ж не віддасть гроші за 100 відсоткову гарантію одужання).

Помилка №5. “Профілактика не має ніякого значення”

Міркування “Він не курить і не п’є і здоровеньким помре” помилкові. На жаль, сьогодні мало хто займається профілактикою онкологічних захворювань. Здоровий спосіб життя не рекламується по ТБ і в газетах. Профілактичні заходи, що проводяться регулярно і своєчасно значно знижують ризик виникнення онкологічних захворювань.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button