Головна / Земля / Обміління каналів у Венеції (фото)

Обміління каналів у Венеції (фото)

Багатьох туристів, які приїхали на цьому тижні у Венецію, щоб взяти участь у всесвітньо відомому карнавалі, чекало розчарування: легендарні міські канали настільки обміліли, що гондольєрам довелося тимчасово призупинити знамениті катання по воді.

Місцеві ЗМІ опублікували численні фото, на яких «Перлина Середземномор’я» постає в зовсім несподіваному вигляді. Блискучі чорні гондоли буквально лежать на мулистому дні невеликих каналів або пришвартовані до набережних прямо на брудній землі.

Природно, водний рух по Великому каналу продовжується в звичайному режимі, але от відвідати потаємні куточки стародавнього міста на гондолах багатьом туристам на цей раз не вдалося.

Феномен серйозного обміління венеціанських каналів спостерігається вже третій рік поспіль. Так, напередодні нового 2017 року рівень води у Венеціанській лагуні, а потім і в міських каналах через найсильніший відлив опустився на 66 сантиметрів нижче рівня моря. Втім, в історії Венеції бували моменти, коли він був ще нижчим. Так, наприклад, у 1934 році він впав на 121 сантиметр.

 Причина цього явища, що спостерігається в основному взимку, полягає в комбінації погодних факторів, при якій високий тиск і сильні відливи супроводжуються невеликими опадами.

Обмеление каналов в Венеции

Обмеление каналов в Венеции

Обмеление каналов в Венеции

Обмеление каналов в Венеции

Обмеление каналов в Венеции