Екологія

Ocean Cleanup отримав $ 21,7 млн для збору пластику на Тихому океані

Минулої осені проект The Ocean Cleanup зміг зібрати понад 1 000 великих шматків пластику за дві години роботи в Тихому океані під час своєї першої місії.

Ocean Cleanup получил $ 21,7 млн для сбора пластика на Тихом океане

Голландський фонд оголосив, що зібрав 21,7 мільйона доларів, і тепер можуть почати широкомасштабні випробування своєї технології пасивного збору пластику — в Тихому океані. Проект планують розпочати вже в цьому році.

Установка називається «Ocean Cleanup Array» і складається з системи плавучих загороджень (спеціальні загородження, що перешкоджають поширенню чого-небудь по поверхні води) та переробної платформи.

Все це готове вирушати очищати морські сміттєві плями по всьому світу. Замість того, щоб переміщатися по поверхні, споруда буде стояти на якорі, і, охоплюючи весь радіус сміттєвої плями, пропускати воду і сміття через себе, діючи як гігантська воронка.

Технологія Ocean Cleanup для збору сміття використовує також океанські течії і може скоротити теоретичний час очищення Тихого океану від пластику з тисячоліть до декількох років – їх масив Ocean Cleanup Array може зібрати майже половину поточного сміття за 10 років. Пізніше в цьому році, коли проект розгорне свої технології в Тихому океані, це буде перша експериментальна масштабна система очищення океану в історії. Про це повідомляє Facepla.net

Кнопка «Наверх»
Закрыть