Екологія

Допомога бідним зберегла тропічні ліси

Проведене вченими дослідження говорить про те, що програма допомоги бідним з боку уряду Індонезії, сприяла скороченню вирубки лісу на 30%.

Department of Foreign Affairs and Trade

Програма допомоги, розпочата ще в 2008 році, направила кошти в бідні райони Індонезії. Дослідники з Університету Джона Хопкінса та Університету Сінгапуру вивчили, як вплив урядової допомоги населенню позначається на стані тропічних лісів у тих районах, які були охоплені програмою. Вони проаналізували дані 250000 сімей, які проживають в 7468 населених пунктах на межах лісових зон.

Отримані результати говорять про те, що вирубки впали на 30% і ще більше падіння зафіксовано у зонах, які страждали від вирубок раніше. За словами вчених, це говорить про те, що бідні сім’ї залежать від вирубок, оскільки саме від них вони отримують доходи. При цьому відзначаючи, що близько 80% вирубок — незаконні.

Таким чином, дослідники говорять про те, що допомога населенню не лише допомагає боротися з бідністю як такою, але ще й призводить до збереження лісів. Вчені вважають, що приклад Індонезії говорить про те, що боротьба з бідністю може не приводити, як вважається, до негативних наслідків для навколишнього середовища, а навпаки допомогти її збереженню.

Варто відзначити, що в Індонезії з початку минулого століття площа лісів скоротилася з 170 мільйонів гектарів до 100.

vincentraal

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button