Різне

Що таке хостинг

Що таке хостингКоли ваш сайт буде створений, він буде мати своє окреме місце розташування і свою індивідуальну адресу у всесвітній павутині, яке називається хостинг. Слід знати, абсолютно будь-який сайт в інтернеті має свої адреси.

Хостинг – це місце для вашого сайту, в мережі інтернет. В якості хостингу використовується весь час приєднаний в мережу комп’ютер, він повинен бути не тільки включений в розетку, але ще і підключений до інтернету.

Особливість хостингу – це зберігання вашого сайту на сервері і надання можливості користувачам відвідувати його.

Вартість хостингу нараховує приблизно, тридцять – сорок грн. на місяць. Але також можна знайти місце для сайту, як дешевше, так і дорожче. Хостинг може бути і безкоштовним, але не варто вдаватися до нього, так як пошукові системи часто ігнорують статті, при створенні яких використаний хост був безкоштовним. Багато хто хотів би, використовувати з цією метою свій домашній персональний комп’ютер, але це дуже незручно, тому найкращим варіантом є використання платного місця для сайту.

Хостинги існую наступних типів: віртуальний хостинг, віртуальний виділений сервер, виділений сервер, колокація.
Зокрема, выделенный сервер (Dedicated Server) – надежная хостинг-услуга, що надасть вам можливість безперебійної роботи ваших сайтів.

Вибрати хостинг в наш час не є проблемою, тому що існує безліч фірм, які займаються його продажем. У цьому питанні краще не вдаватися до допомоги маловідомих фірм. Краще скористайтеся послугами перевірених виконавців, наприклад, http://hostpro.ua давній гравець на цьому ринку. І не намагайтеся вибрати найбільш дешевий варіант, тому як в цьому випадку ціна прямо пропорційна якості. Але у випадку, якщо, ж обраний хостинг вам все – таки не сподобається, від послуг даної хостингової компанії, можливо, буде відмовитися протягом десяти діб, при цьому вам будуть повернуті гроші. Бажано при покупці хостингу скористатися послугами тієї ж фірми, де був придбаний домен.

Так само вам слід врахувати, що послуги хостингової компанії не якісні, якщо ваш сайт працює дуже повільно, якщо його ресурси не завжди доступні користувачам або пошуковим системам.

Якщо ви все – таки зважитеся віддати перевагу безкоштовному типу хостингу, то врахуйте, що він буде працювати не надійно, на сайті буде розміщено безліч реклам, і він буде дуже повільним. Але безкоштовний хостинг крім численних недоліків має одну перевагу, його можна використовувати для домашніх сторінок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button