Різні цікавинки

Роль пептидів у бодібілдингу

250-24.03.2014Всі знають, щоб побудувати і розвинути своє тіло, потрібен грамотний і комплексний підхід. Для цього необхідні не тільки тренування з силовими вправами, але збалансоване і регулярне харчування, плюс деякі добавки, які надають підтримку організму. Але надмірне захоплення гормональними препаратами, які ефективно використовуються для збільшення і росту м’язової маси і значно підвищують витривалість організму не завжди є безпечним для здоров’я. Отримуючи гормони з препаратів, організм поступово звикає до них і залози відповідальні за їх виробництво припиняють їх виробляти. Вони зупиняють свою роботу і починають атрофуватися.

Для чого організму потрібні пептиди?

По-перше, пептиди потрібні для синтезу білка в організмі. При надходженні їжі, білок переробляється і розщеплюється на довгі амінокислоти, які розщеплюються на короткі, ось вони і називаються пептидами. Всмоктуючись у кров, вони поширюються по всьому організму, потрапляють в клітину, запускають процес регенерації клітини та її поділу. Можна відзначити ще одну важливу особливість пептидів. Пептид працює свого роду інформаційним носієм, і підходить тільки для певного органу, тобто мозковий підійде для мозку, печінковий для печінки, а м’язовий, відповідно для м’язів. Вони працюють «гінцями», відісланими до певного органу з допомогою кровотоку, досягають клітини і змушують її працювати, регулюють розподіл, а пошкоджені і небезпечні клітини змушують віддалятися природним чином. Пептиди за розміром дуже маленькі і тому їх зараховують до наносвіту, а, як відомо майбутнє належить нанотехнологіям.

Сучасні вчені вже навчилися самостійно синтезувати потрібні пептиди, які несуть задані властивості. Створені штучним чином, пептиди повністю ідентичні їх натуральним аналогам, крім того не мають ні протипоказань, ні побічних ефектів, і сьогодні ви можете їх придбати, відвідавши интернет-магазин пептидов. Клітка побудована таким чином, що може сприймати тільки необхідну кількість білка, тому передозування неможливе. На відміну від гормону, який взаємодіє безпосередньо з кліткою, завдання пептидів увійти в саму клітину і досягти ядра.

Пептиди в бодібілдингу

Починаючи відвідувати тренажерний зал, потрібно познайомитися з великою кількістю інформації про побудову і розвиток тіла. Потрібна спеціальна програма тренувань з бодібілдингу. Значну роль відіграє правильне спортивне харчування та знання про те, що таке стероїди. В останній час пептиди набувають все більшої популярності на Заході, та й у нас їх вже знають і застосовують на практиці.

У бодібілдингу пептиди застосовуються для прискорення і стимулювання росту. Їх можна розділити на функціональні, що здатні привести до збільшення маси тіла (і навпаки, до схуднення), деякі їх з’єднання одночасно можуть виконувати дві функції. Тобто якщо спрямувати діяльність на стимулювання посилення секреції гормону росту, розщеплення жиру в даному випадку буде побічним ефектом. Саме структурним пептидам віддається перевага в спортивному бодібілдингу.

Стимулюють обмін речовин (анаболізм);
Збагачуючи фізіологію організму амінокислотами, допомагають росту м’язової маси.

І структурні, (сироватка протеїну, концентрована) збагачують організм саме тими амінокислотами, які є матеріалом для росту м’язової тканини. Стимулюють потрібний обмін речовин в організмі (анаболізм).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button