Ґаджети

Огляд iPhone 7 та порівняння з iPhone 6s на якісному відео (відео)

Тепер стало доступне відео, на яких можна розглянути смартфони в дозволі 4K. Як стверджують автори, у них на руках виявилися оригінальні корпуси і новинка буде виглядати саме так, як показано в роликах.

iPhone-7-4k-2

На відео демонструється, що в дизайні iPhone 7 будуть задіяні елементи, властиві моделям iPhone 6 і iPhone 6s. Серед найпомітніших особливостей iPhone 7: оновлені антенні смужки зверху і знизу задньої панелі, велика і об’ємна камера, відсутність 3,5-мм аудіороз’єм для навушників і другий динамік, що з’явився на його місці. Отвори для гучномовців стали трохи меншими, а виступ для камери має іншу форму.

iPhone-7-4k-1

Завдяки оновленим пластиковим вставкам корпус iPhone 7 візуально більш привабливий порівняно з нинішніми флагманами Apple. Крім того, пристрій виявилося трохи тонше попередника – 6,7 мм проти 6,9 мм у iPhone 6s. Однак з урахуванням виступу камера результати протилежні: 7,7 мм у iPhone 7 проти 7,6 мм у флагмана 2015 року.

Раніше неназвані джерела повідомили, що бачили готові упаковки з логотипами iPhone 6SE. Іншими словами, стверджується, що Apple відмовилася від назви iPhone 7. Дана інформація поки не підтверджена, проте такий крок з боку компанії був би цілком логічним, оскільки глобальне оновлення лінійки «яблучних» комунікаторів відбудеться в наступному році, а анонсований пристрій є розвитком ідей, втілених в iPhone 6s.

iPhone-7-4k-3

Від відомого інсайдера Евана Блеса відомо, що Apple планує представити новий смартфон 14 вересня, а на прилавках магазинів новинка з’явиться вже в п’ятницю, 16 вересня.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button