Земля

Моторошний зелений слиз виліз з каналізації в США

З каналізаційних стоків американського міста Блаффдейл, штат Юта, полізла моторошний зелений слиз, схожа на піну. Місцеві жителі в шоці. Зараз довколишні водойми отруєні небезпечними токсинами, небезпечними для мозку, центральної нервової системи і печінки людини.

1c2847471f5d137284c63213fbcacbcc
Спочатку чиновники Блаффдейла припустили, що огидна на вигляд субстанція почала виповзати зі стоків через цвітіння токсичних водоростей озера Юта. Однак після того, як на місце події була викликана команда біологів, з’ясувалося, що піна потрапили в каналізацію в результаті очищення сусідніх каналів від моху.

Виявилося, що моторошний зелений слиз являє собою суміш хімічних чистячих речовин і решток рослин. Влада штату Юта попереджають, що купатися в однойменному озері суворо заборонено.

Синьо-зелені водорості, якими водойма покрита практично повністю, проникають в сусідні річки і виділяють небезпечні для людини токсини. Інтенсивне цвітіння небезпечних рослин викликане високою температурою, невеликою глибиною і сильною концентрацією фосфору у воді. Він проникає у водойми з очисних споруд і підсилює ріст водоростей.

Місцева влада відзначають, що для очищення озера Юта необхідно провести дорогу перебудову станцій очищення стічних вод, що призведе до зниження викидів фосфору.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button