Технології

Оприлюднено дизайн безпілотного трамвая майбутнього. Він курсуватиме в Гонконзі (фото)

Також дизайнери спроектували спеціальні трамвайні зупинки, де пасажири можуть виходити з обох сторін.

Компанія Ponti Design Studio представила концептуальний дизайн електричного двоповерхового трамвая. Ця безпілотна модель курсуватиме в Гонконзі. Гігантський транспортний засіб, який назвали Island (англ. “Острів”) оснащено великими круглими лавками всередині. Їх особливість в тому, що пасажири сидять обличчям один від одного. Автори концепції відзначили, що їх трамвай спеціально створений для умов пандемії COVID-19.

Інтер’єр Island. Фото: Андреа Понті

Вигнуті вікна Island і прозорий верх пропускають сонячне світло протягом дня, а також дозволяючи пасажирам насолоджуватися нічним видом на місто. Згідно з веб-сайтом, інтер’єр «гладкий і зручний», з вугільно-сірими стінами, м’якими сидіннями, дерев’яними підлогами і з натуральною обробкою. “Острів” отримав нагороду GIDA Design Award 2020.

Спеціальні трамвайні зупинки. Фото: Андреа Понті

Автори концепту сподіваються, що жителі Гонконгу будуть більше користувалися громадським транспортом, а не автомобілями. Як повідомляє dezeen, з моменту початку пандемії городяни активно уникають автобусів і трамваїв.

“Це особливо важливо в густонаселеному Гонконзі, де важко досягти соціального дистанціювання», — розповіла в інтерв’ю виданню Андреа Понті, дизайнер італійського походження.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments