Технології

Органічні фотоелектричні модулі Armor

Французька компанія Armor, що спеціалізується на тонкоплівкових сонячних батареях, почала виробництво органічних фотоелектричних плівок, які можуть бути виготовлені в різних формах.

Органические фотоэлектрические модули Armor

Французький виробник органічних фотоелектричних модулів Armor заявив, що він почав виробництво фотоелектричних модулів у вільній формі на початку квітня. Нова технологія дозволить виробляти фотоелектричну плівку ASCA PV різних форм.

Органічний PV у вільній формі

Компанія змогла запустити виробництво, тому що об’єднала свої модулі повної ширини з покриттям, розробленого командою, що базується в Ла Шевролье (La Chevrolire), Франція. Технологія виробництва, включає лазерне структурування, яке реалізує її німецька команда. Компанія отримала її після поглинання Opvius, яка базується в Кітцінгені і Нюрнберзі.

Компанія Armor стверджує, що ця нова комбінація дозволить їй в десять разів збільшити перспективи застосування фотоелектричної плівки ASCA. Завдяки технології вільної форми, органічна плівка ASCA тепер може приймати будь-яку форму, виконану за індивідуальним замовленням або з певним “дизайном” для підтримки варіантів конструкторів та архітекторів з високою доданою вартістю.

Органические фотоэлектрические модули Armor

Компанія Armor заявила, що її промислова виробнича потужність становить 1 мільйон м? в рік, що тепер охоплює виробництво модулів у вільній формі. У класичному виробництві OPV форма кінцевого продукту визначається на першому етапі виробництва. В процесі Opvius всі етапи структуроутворення виконуються після нанесення покриття на листи підкладки.

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments