Різне

Телебачення спричинює агресивну поведінку

agresiaДіти та підлітки, які проводять значну кількість часу перед телевізором, в майбутньому, будучи вже дорослими, виявляють агресивну поведінку та здатні на кримінальні правопорушення. Такі дані були отримані в ході нового дослідження Університету Отаго, яке було опубліковано в журналі Pediatrics.

У цьому дослідженні брали участь близько 1000 дітей, що народилися в Данідін в 1972-73 роках. Кожні два роки в період з 5 до 15 років, їх опитували на предмет того, скільки часу вони проводять перед телевізором. Ті, хто ставав заручником “голубого екрану”, частіше ставали злочинцями і проявляли антисоціальну поведінку в дорослому віці.

Вчені з’ясували, що ризик бути засудженим за кримінальною статтею збільшувалася на 30% з кожною додатковою годиною, яку дитина в середньому проводить перед ТБ в будні дні.

Це дослідження показало, що перегляд телевізора в дитинстві, асоціюється з агресивними рисами характеру, збільшує тенденцію до виникнення негативних емоцій, і підвищує ризик антисоціального розладу особистості (психіатричний розлад, для якого характерні агресивна та антисоціальна поведінка).

Вчені з’ясували, що зв’язок між переглядом ТБ і антисоціальною поведінкою не можна списувати на соціальне та економічне становище, чи на виховання батьків.

Співавтор дослідження, Ліндсі Робертсон, пояснила, що справа зовсім не в тому, що діти з уже присутніми симптомами антисоціальної поведінки більше дивляться телевізор. “Навпаки, діти, внаслідок перегляду ТБ, частіше стають правопорушниками”.

Дане дослідження свідчить про доцільність обмеження кількості часу, проведеного за переглядом телебачення.

Інформація зі сайту: http://cikavosti.com

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button