Здоров'я

Сидяча робота загрожує утворенням тромбів

Люди, чиї професії пов’язані з тривалим перебуванням в сидячому положенні (льотчики, машиністи, водії), схильні до високого ризику утворення тромбів, що в результаті може привести навіть до летального результату, попереджають індійські дослідники з Columbia Asia Hospital.

vodij

Кардіологи пояснили, що якщо довгі години просиджувати без руху, то можуть утворитися згустки крові і сформуватися тромби, які у разі відривання викликають тяжкі стани і смерть.

Фахівці стурбовані даною проблемою, так як все більше людей віддають перевагу сидячим професіями і приділяють мало часу фізичним навантаженням. При наявності сидячої роботи медики радять час від часу вставати і розминатися, щоб кров не застоювалася. Чим частіше це робитиметься, тим краще для здоров’я і нижче ризик тромбозу.

Якщо ваше тіло або будь-яка його частина позбавлені рухів протягом тривалого часу, це гальмує кровообіг. Якщо кров збирається в одному місці, наприклад в ногах, то тромбоцити, як правило, злипаються один з одним, створюючи згусток, пояснює доктор Бансал.

У дослідженні, опублікованому в 2007 році, дослідники з Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) встановили, що ризик розвитку тромбів зростає приблизно в два рази, якщо людина перебуває без руху чотири і більше годин.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments