Людина

Дієтологи розповіли про правильне харчування для жінок після 40

Дієтологи дали рекомендації з приводу правильного харчування для жінок старше 40 років. Грамотно підібрана дієта допоможе представницям прекрасної статі залишатися здоровими і зберегти молодість.

Диетологи рассказали о правильном питании для женщин после 40

Лікарі-дієтологи радять жінкам після 40 переглянути свій звичний раціон харчування і підкоригувати його з урахуванням змінених з віком потреб організму. Для того, щоб підтримати здоров’я, а також сповільнити процеси, пов’язані зі старінням, слід включити в меню продукти, що містять фітоестрогени. Подібні природні нестероїдні сполуки входять до складу пшениці, сої, вівса, ячменю, сочевиці, яблук, моркви та чаю.

Крім того, в раціоні жінок старше 40 обов’язково повинні бути присутніми нежирні сорти м’яса і риби, а також достатня кількість води. Нестача рідини ж може спровокувати не тільки проблеми в роботі внутрішніх органів, але і не кращим чином позначитися на здоров’ї шкіри, волосся і нігтів.

Дієтологи також звертають увагу представниць слабкої статі на те, що після певного віку організму стає все складніше справлятися з нездоровою їжею. Тому варто виключити з раціону або ж звести до мінімуму вживання фастфуду, снеків, газованих напоїв, жирного і смаженого, а також алкоголю.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»