Поради

Особливості та переваги перевезення будівельних матеріалів автотранспортом

Успішне будівництво чи ремонт неможливе без своєчасного постачання будівельних матеріалів https://cargofy.ua/shippers/goods/stroimaterialy. Зазвичай їх перевозять використовуючи автотранспорт. Організовуючи перевезення, потрібно враховувати особливості будівельного матеріалу, адже будматеріали мають різні фізико-хімічні властивості. Наприклад організація вантажоперевезення цегли значно відрізняється від вимог до транспортування широкоформатного скла. Тобто єдиних правил для транспортування цієї категорії товарів немає і тільки професіональна транспортна компанія зможе організувати безпечну швидку доставку.

Деякі будівельні матеріали досить специфічні і потребують пильності та обережності не тільки при перевезенні, а й при проведенні завантажувальних робіт. Тому краще скористатися комплексною послугою від професіоналів, та зберегти свій вантаж, час і нерви. Основні переваги такої послуги в тому, що працівники надійної транспортної компанії мають великий досвід поводження з таким вантажем та все необхідне обладнання.

Категорії будматеріалів

Усі будівельні матеріали умовно можна поділити на три категорії в залежності від їх фізичних властивостей:

 1. Сипучі. Це може бути пісок, гравій,цемент і навіть вапно.Зазвичай такі вантажі перевозять самоскидами. Хоча, на перший погляд, вимоги до перевезення таких матеріалів мінімальні, але це не так. Надзвичайно важливо запобігти потраплянню вологи, адже, наприклад, вапно може зіпсуватись.
 2. Рідкі. Один із найскладніших для транспортування вантаж саме цієї категорії є бетон. Окрім забезпечення герметичності, щоб уникнути протікання, бетонну суміш потрібно постійно перемішувати і дуже швидко транспортувати.
 3. Формені. Найпоширенішою у цій категорії є цегла. Зазвичай її транспортують на палетах. Важливо дбайливо завантажити та правильно розмістити у вантажівці цей матеріал, бо не зважаючи на свою міцність, цегла дуже крихка.

Ось перелік найпоширеніших будівельних матеріалів та оптимальний для них транспорт:

 • Щебінь і пісок використовують як для будівництва споруд, так і доріг. Тому їх транспортують у великих кількостях. Для надійного перевезення у насипному вигляді та швидкого розвантаження краще використовувати самоскид.
 • Цегла, керамічна чи тротуарна плитка зазвичай перевозиться на паллетах або у контейнерах. Для запобігання пошкодження вантажу їх потрібно закріплювати спеціальними стяжками. Для перевезення такого вантажу найкраще підійде машина з відкидними бортами.
 • Покрівельні матеріали можуть бути різними: шифер, профнастил, металочерепиця чи руберойд. Основна складність полягає в тому, це досить масштабні листи. Для уникнення пошкоджень при транспортуванні потрібно використовувати транспорт з спеціальними опорними конструкціями та надійним кріпленням.
 • Арматура і труби мають значну вагу, а інколи і нестандартні габарити. Тому краще використовувати автомобіль з подовженою базою та широкими бортами.
 • Будівельні суміші у мішках мають вагу від 20 до 50 кг, тому вибір транспорту залежить від об’єму партії. Але при цьому важливо не пошкодити пакування товару.
 • Конструкції з деревини чи просто брус перевезти найпростіше, адже деревина не потребує якихось спеціальних умов.

Види транспорту для доставки будматеріалів

Хоча Україна достатньо масштабна, але перевезень вантажів автомобільним транспортом на великі відстані майже не відбувається. Основна причина того, що така доставка не є популярною це економічна доцільність. Адже ціна на будівельні матеріали майже однакова по всій країні, тому значно вигідніше купити все необхідне якнайближче до будівельного майданчика.

Транспорт для таких цілей кліенти шукають також у цій місцевості.

Загалом у сфері перевезення будівельних матеріалів можуть бути задіяні як звичайні вантажівки, так і спеціалізовані, Наприклад:

 • бетонозмішувачі,
 • автоцистерни з підігрівом для бітуму,
 • самоскиди,
 • автомобілі з встановленим маніпулятором.

Вибір автомобіля в першу чергу залежить від об’єму та характеристик конкретного вантажу.

Звернувшись до компанії Cargofy ви отримаєте швидку та якісну доставку по найкращій ціні. Адже ми маємо надзвичайно великий досвід у перевезенні будівельних матеріалів та допоможемо підібрати оптимальний транспорт для вашого перевезення.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button