Різне

П’яний секс – задоволенню не товариш

Існує думка, що алкоголь допомагає наводити мости в стосунках, дає можливість швидко розслабитися і зблизитися. Завдяки цьому п’яний секс став звичним і нормальним явищем для частини громадян. Адже алкоголь розпалює твій сексуальний апетит і зміцнює упевненість в собі. Можливо, істина дійсно у вині?

Експерти з MensHealth вирішили підрахувати плюси і мінуси втіх “під мухою”, про які тобі не завадить знати, перш ніж ти зважишся на п’яний секс. Отож, плюси та мінуси від надійного джерела: чоловічого журналу MensHealth.

П’яний секс, плюси :

  1. Після кількох келихів вина тобі дійсно буде легше зважитися зав’язати знайомство. Перше неприступна і холодна незнайомка може виявитися веселою і доброзичливою.
  2. Твої упередження відступають і ти із здивуванням виявляєш, що знайома, на яку раніше і уваги не звертав, дуже сексуальна особа.
  3. Алкоголь розкріпачує і жінок. Вони забувають про звичку прораховувати кожен крок в стосунках з тобою так, щоб провести до найближчого Загсу. Ваші стосунки можуть за один вечір пройти усі відсутні стадії до першої “шлюбної” ночі.
  4. П’яний секс може вразити тебе розкутістю і винахідливістю. Ти отримуєш добро на найсміливіші експерименти (і навіть можливо згадаєш про деякі вранці, успіхів тобі!).
  5. Стійка ерекція і пізня еякуляція піднімуть тебе у власних очах (і не лише, при певному везінні) до рівня закоренілих порнозірок.

П’яний секс, мінуси :

  1. Секс, кандидатуру для якого ти вибрав, будучи не тверезим, наступного дня може змусити тебе змінити роботу, телефонний номер і, по можливості, адресу.
  2. Звичка йти на справу під впливом ” еліксиру хоробрості” може зробити погану послугу. Тобі важко буде знайомитися без алкоголю, а розуміння цього тільки додасть нервозності.
  3. Під дією серотоніна і дофаміну ти можеш не лише віддалити момент еякуляції, але і взагалі не досягти оргазму. Чим частіше ти практикуватимеш п’яний секс, тим вища вірогідність залишитися незадоволеним.
  4. Стійка ерекція під дією алкоголю, з часом, зійде нанівець. При систематичному вживанні міцних напоїв еректильні серотонінові рецептори втрачають чутливість, а антиеректильні продовжують справно функціонувати.
  5. П’яний секс призводить до втрати контролю, і одного разу ти можеш забути використати презерватив. Неприємних наслідків такої забудькуватості не перелічити: від венеричних захворювань у тебе до незапланованої вагітності партнерки.

Не варто забувати і про те, що п’яний секс побічно шкідливий і для печінки. Тому краще зустрічайся з жінками, які тебе не лякають, не напружують, щиро хочуть і збуджують. А для розслаблення використай, наприклад, дихальні вправи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button