Різні цікавинки

Літній відпочинок в Карпатах також корисний для здоров’я, як і зимовий

У Карпатах зимовий відпочинок не втрачає своєї популярності, поступово не менше визнання знаходить і літній відпочинок в Карпатах. Можна помилуватися казковою природою Карпатських гір, які абсолютно змінюються в літній період, побувати в листяному і хвойному лісі, подихати чистим повітрям. Завдяки цілющому складу гірського повітря вдається повністю відновити роботу організму, розкрити прихований потенціал людини.

foto_cikavosti_17.07.2014-01_resized

Чим корисне карпатське повітря

Повітря Карпат наділене антистресовими властивостями, допомагає нормалізувати стан центральної нервової системи. Гірське повітря Карпат вважається хорошою профілактикою для здорових і зцілює тих, кому доводиться страждати від різноманітних хронічних хвороб. У багато разів підвищується працездатність, стійкість до стресів і психоемоційне навантаження. Поліпшується здоров’я, нормалізується самопочуття, виліковуються серцево-судинні захворювання, хронічні хвороби легенів, депресії, неврози, виразкові прояви.

Відпочинок може бути активним

Вишуканість природних пейзажів і унікальні ландшафти не здатні залишити байдужим нікого. У кожної людини є можливість змінити на короткий час звичний міський спосіб життя. Відпочиваючи влітку в Карпатах, можна виконувати піші прогулянки лісом, збирати лікарські трави, ягоди, гриби, фотографувати дивовижні пейзажі або влаштовувати пікніки. Любителям активного відпочинку на природі можуть підійти велосипедні та кінні походи. У екстрималів є можливість насолодитися поїздкою в гори на квадроциклах та позашляховиках.

Насамперед, варто приготуватися для такого активного відпочинку. Придбати спорядження, а найголовніше – купити туристичну палатку в 12ka.com.ua, яка захистить і дасть вам прихисток в непогоду.

Для тих, кому доводиться страждати від захворювань шлунково-кишкового тракту, центральної нервової системи, легенів, рекомендується літній відпочинок провести на тих карпатських курортах, які володіють мінеральними унікальними цілющими водами. Тут можна пройти профілактичний курс лікування, використовуючи базу одного з санаторіїв, урізноманітнити своє дозвілля подорожами, наповнити кожен день новими емоціями і враженнями. Оздоровлення можна поєднати з екскурсіями по культурним та історичним місцям цього краю.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button