Земля

П’ять чарівних тварин, до яких не варто наближатися

Милі і небезпечні тварини

Виявляється деякі представники фауни, що викликають розчулення, несуть смертельну небезпеку. Тому, опинившись у зоопарку, в заповіднику або на природі, не варто намагатися погладити навіть безневинну на перший погляд тварину.

Смертельно-кумедний качконіс

2oto_cikavosti_06.10.2014-010_resized

І перший у списку милих і смертельно небезпечних тварин кумедний житель Австралії качконіс. Коли європейці вперше побачили цього звіра, вони думали що це бобер з прив’язаним качиним носом. Але ні, качконіс – це дуже давня і цікава тварина, деякі вчені вважають, що качконіс є одним з перших ссавців на Землі і одним з небагатьох, що дожив до наших днів.

Читайте також: Британців попередили про швидке нашестя гігантських павуків

Качконіси живуть біля води, є ссавцями, але при цьому відкладають яйця. Та необхідно знати, що шпори на лапах цієї тварини виділяють небезпечну отруту. Міцний дорослий чоловік навряд чи помре від неї, однак певний час буде відчувати жахливу біль. До речі отруту виділяють тільки самці качконосів … Але чи варто навіть намагатися зазирнути під дзьоб?

Каракатиця – отруйний карлик

2oto_cikavosti_06.10.2014-010-01_resized

Вони живуть у воді, мають кумедні щупальця на «обличчі» і в цілому нешкідливі. Однак, маючи справу з дикою природою, варто пам’ятати: все маленьке і яскраве – дуже отруйне. Дрібні каракатиці з яскравим забарвленням тіла не виняток. При розмірі тіла 5-8 см, карликові види каракатиць мають досить сильну отруту, достатньої, щоб убити людину. Каракатиці є чи не єдиним отруйним головоногим, і однією з найбільш отруйних тварин на планеті.

Товстий Лорі – вбивця з сумними очима

2oto_cikavosti_06.10.2014-010-02_resized

Милі примати з величезними виразними і сумними очима. Але не варто обманювати себе, підвид «Товсті Лорі» надзвичайно небезпечний, оскільки в їх організмі міститься досить сильний токсин. У певні цикли життя лорі в організмі накопичується занадто багато токсину, в результаті чого він може передаватися навіть із слиною. Тому не варто дозволяти тварині ні кусатися, ні лизатися. Втім, отрута лорі в більшості випадків не смертельна для людини, хоча приємних відчуттів “щасливчику”, що потерпає від укусу, вона точно не доставить.

Читайте також: Дивна поведінка оленів на кордоні Німеччини та Чехії

Казуари – найнебезпечніший птах на Землі

2oto_cikavosti_06.10.2014-010-03_resized

Велика строката індичка висотою майже з дитину? Що може зробити курка-переросток?! Ну як мінімум порвати на частини необачного любителя екзотики. Казуари є одним з найнебезпечніших на планеті птахів завдяки своїм пазурам, які прекрасно рвуть одяг разом з людською плоттю. До речі, казуари дуже полохливі і тому агресивні. Щороку реєструється, щонайменше, 150 нападів казуарів на людей.

Синьокільчастий восьминіг

2oto_cikavosti_06.10.2014-010-04_resized

Ще один отруйний головоногий і, мабуть, найнебезпечніша тварина в підводному світі. Завдяки своїй розмальовці вони прекрасно зливаються з кораловими рифами. Потривожити їх можна хіба що випадково. Суть небезпеки в тому, що потривожений восьминіг напевно вкусить кривдника, при цьому, через особливості виділеного токсину людина, швидше за все, нічого не відчує. Яд восьминога достатньо сильний, щоб убити дорослого чоловіка протягом кількох годин.

Натхнення: ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button