Земля

Дослідники встановили, що 1% населення земної кулі чекає апокаліпсис

Аналітики з’ясували, що один відсоток населення Землі дійсно вірить в апокаліпсис, і веде підготовку до кінця світу. Люди скуповують бункери і поповнюють запаси, здатні забезпечити одну сім’ю протягом декількох років після руйнування інфраструктури.

Незважаючи на те, що багато людей скептично ставляться до пророкувань про кінець світу і прийдешній апокаліпсис, деякі з завзяттям готуються до гіпотетичних катаклізмів і лих.

Так, найбільшими прихильниками віри в апокаліпсис виявилися люди не низького та середнього класів, а досить забезпечені і заможні менеджери, керівники та інші відомі особистості. Немов про щось здогадуючись або знаючи те, чого не знають інші, вони скуповують бункери, побудовані прямо в глибині скелі.

При цьому внутрішнє облаштування бункерів мало чим відрізняється від розкішних апартаментів. Воно обладнане за останнім словом техніки, має запаси провізії і супутникове обладнання для підтримки зв’язку з тими, хто вижив. Навіть за умови, що нічого не станеться, даний притулок можна використовувати як затишний будинок.

Кнопка «Наверх»