Ґаджети

П’ять речей, які Apple повинна виправити в iOS 12

За чутками, Apple не покаже в iOS 12 жодних значущих змін, а зосередиться на усунення помилок. І є, як мінімум, п’ять речей, якими виробник iPhone повинен зайнятися в першу чергу.

Баги

Можливо, це звучить надто узагальнено, але Apple безперечно варто приділити особливу увагу дрібним помилкам в системі. Їх досить багато. То камера запускається з неробочим інтерфейсом, то клавіатура не відкриється. На iPhone X регулярно вилітають додатка після розблокування смартфона, а iMessage можна загробити одним лише індійським символом. Це триває вже досить давно і з кожним роком ситуація не змінюється. Гірше, звичайно, не стає, але і поліпшень немає. Apple безперечно варто збільшити штат тестувальників і дати програмістам більше часу на «полірування» програмного забезпечення.

Дизайн системи в iPhone X

Створюючи iOS 11 для нового iPhone, Apple явно пішла на безліч компромісів. Був урізаний статус-бар, з’явилися величезні білі поля у верхній частині дисплея, залишилося багато невикористаного простору під клавіатурою. Незрозуміло навіщо, але була зміщена вниз клавіша зміни мови. Пропав процентний індикатор заряду батареї. На чолі всього цього варті додатки, які жахливо виглядають в горизонтальному режимі перегляду. Та й це ще не все, насправді список довгий.

Розробникам iOS варто більш раціонально використовувати такий великий дисплея, як в iPhone X. Наприклад, можна додати додаткові дії в клавіатурі. Було б непогано, якщо б під час створення листа, там була кнопка «додати файл».

Алгоритми обробки фотографій

Вже другий рік поспіль Apple серйозно оновлює камери у своїх смартфонах, але їх тут же кладе на лопатки Google Pixel. iPhone багато привніс в світ фотографії. Live Photo, портретний режим, просунуті алгоритми роботи камери. На жаль, праці Apple в цьому напрямку сильно блякнуть перед тим, що досягли конкуренти. Фотографії, зняті на iPhone часто розмазуються. Вони в більшості випадків гірше деталізовані. Більш того, смартфони Apple зовсім не годяться для зйомки в темряві. А портретний режим, який, до речі, вперше з’явився саме в iOS, постійно «помиляється» при зйомці на тильну і фронтальну камеру. Загалом, Apple варто задуматися і вкрасти пару фішок у Google.

Повідомлення

Apple дуже часто експериментує з цією частиною системи і так і не прийшла до чогось хорошого. Спочатку це був просто список з вхідних дзвінків і повідомлень. Потім його поділили на три частини, зробивши окремий розділ під пропущені повідомлення і віджети. У iOS 11 з’явився такий розділ як «Більш ранні повідомлення», який зовсім не потрібен. А в результаті, в Центрі повідомлень до цих пір хаос.

Не завадила б хоч якась угруповання вхідних повідомлень. Наприклад, по додаткам. Це було б дійсно зручно.

Siri

Звичайно, завдяки особливому ставленню Apple до конфіденційності користувачів Siri не стане такою ж розумною, як Google Assistant, який тоннами викачує персональну інформацію про власників пристроїв. Тим не менш, в Купертіно можуть попрацювати хоча б над поліпшеною системою розпізнавання голосу. Адже мало того, що Siri обмежена в своїх можливостях, так вона навіть не завжди розуміє господаря. Вона плутає слова, неправильно чує закінчення, втрачається в іменах і так далі. А іноді її не докличешся. Голосова помічниця просто не реагує на фразу «Привіт, Siri». Як виявилося, Siri не тільки дурна, але і ще глуха. Можливо, Apple готують велике оновлення для Siri або заміну цієї старенької.

В цілому, важко сказати, чи виправить Apple хоч щось з наведеного вище, але надія є. Якщо віце-президент корпорації Крейг Фредерігі всерйоз задумався про підвищення якості програмного забезпечення, то є ймовірність, що користувачів чекає дуже стабільний і якісний реліз в цьому році.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button