Авто

«Panasonic» побудує в Китаї завод з виробництва батарей для електромобілів

Днями стало відомо, що японський виробник електроніки і побутової техніки «Panasonic» вирішив розширити сферу свого впливу і стати головним постачальником батарей для електромобілів на світовому ринку. З цією метою, за словами представників компанії, на території Китаю в найближчі роки буде побудований спеціалізований завод.

Експерти вже неодноразово звертали увагу, що останнім часом тенденція на виробництво електрокарів стає все сильнішою, тому не дивно, що такі гіганти, як «Panasonic» зацікавилися у співпраці. Крім того, згідно з офіційними даними, в 2015 році японська компанія почала здавати свої позиції і, щоб не втратити почесного звання головного виробника автомобільних літійно-іонних батарей, керівництво прийняло рішення про розширення.

«Завод буде побудований в місті Далянь у китайській провінції Ляонін. Згідно з попередніми даними, підприємство зможе щороку випускати батареї для 200 тисяч електромобілів. На саму будівлю і все необхідне обладнання планується витратити 50 мільярдів ієн», – прокоментував один із співробітників «Panasonic».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button