Авто

Terra Motors Corporation покаже індусам електроцикл Kiwami

Якщо електромобілями вже нікого не здивувати, час братися за перхід на екологічно чисте паливо мотоциклів. Ринок цей ще молодий, але і тут вже є свої лідери – компанія Terra Motors Corporation вважає себе номером 1 з виробництва електроциклів (принаймні – у рідній Японії), які має намір продавати навіть в Індії.

електроцикл Kiwami

Доцільність такого рішення досить сумнівна. Призначений для індійського ринку, електроцикл Kiwami, безперечно, дуже цікавий. Динаміка розгону електромотора потужністю 10 кВт (приблизно 13,6 к.с.) порівнянна з такою у 1000 – кубових бензинових аналогів, швидкість може досягати 160 км/год, а ємності акумуляторів вистачить на 200 км шляху. Однак, і коштує це чудо техніки немало – майже 29 тисяч доларів або 1,8 мільйона рупій.

Kiwami2_resized

В Індії, де високий рівень бідності, Kiwami явно не буде користуватися попитом. Terra Motors Corporation змогла освоїтися в Індії завдяки недорогому скутеру Bizmo, який доступний за ціною і привабливий у плані якості і ремонтопридатності. Нічим подібним Kiwami похвалитися не може, що ставить під питання шанси електроцикла на успішність продажів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button