Людина

Сексуальне здоров’я впливає на тривалість життя чоловіків

Дослідники зі Сполучених Штатів Америки реалізували унікальний у своєму роді експеримент.

bbc3b91b964175ed12610c0840943d5d

Слід зауважити, що в процесі здійснення лабораторних і клінічних проектів медики зафіксували цікаву закономірність. За словами співробітників з Університету Південного Іллінойсу, між тривалістю життя чоловіків та його сексуальним здоров’ям існує тісний взаємозв’язок. Фахівці встановили, що представники сильної статі, які мають проблеми в еректильній функції, на 70% частіше за інших стикаються із захворюваннями серцево-судинної системи.

Отже, у цих хлопців збільшується ризик виникнення передчасної смерті. Крім того, медики звертають увагу на те, що причинно-наслідкові зв’язки в даному питанні мають зворотну залежність. Тобто, порушення в діяльності серця можуть стати причиною порушення ерекції у чоловіків. Науковці стверджують, що сексуальні недуги, які з’явилися раптово, є сигналом, що застерігає чоловіків про небезпеку.

Експерти заявили, що реалізація спостережень дозволила лікарям виявити головні фактори, які впливають на тривалість життя юнаків. Фахівці настійно рекомендують представникам сильної статі негайно звертатися до лікарів у разі виникнення дисфункції.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button