Здоров'я

У столиці України від малярії померло три людини

За словами провідних науковців, з початку поточного року в Україні було зафіксовано 8 випадків інфікування смертельним вірусом.

762ee3052f9e8979b41c5a1743f7b21c

Фахівці стверджують, що загальна кількість пацієнтів, які померли від малярії, становило 3 особи. Ці люди померли від небезпечного захворювання, переносниками якого вважаються комарі. Співробітники клінічних центрів стверджують, що малярія належить до групи трансмісивних хвороб. Людина може інфікуватися через укус комара, який являє собою рід Anopheles. Даний вид москітів мешкає в тропічних зонах. За минулі 11 місяців експерти з Києва виявили одразу три летальних випадки, пов’язаних з малярією.

Слід зауважити, що серед загиблих були представники сильної статі у віці 47, 37 та 36 років. Відзначається, що в ході реалізації комплексних досліджень науковці виявили цікаву закономірність. Виявилося, що жертви малярії відвідували країни, у яких був високий ризик зараження інфекцією.

Команда провідних медиків впевнена, що розвиток цього захворювання та розповсюдження його по території країни може відбуватися виключно завізним шляхом.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button