Інтернет

Папа Римський, вибори і принц Джордж увійшли в тренди Facebook-2013

Папа Римський, вибори і принц Джордж увійшли в тренди Facebook-2013Новий глава католицької церкви папа Римський Франциск, вибори політичних лідерів, а також народження британського принца Джорджа увійшли до списку найбільш обговорюваних людей і подій на Facebook за підсумками 2013 року, свідчать дані соцмережі.

Слово «вибори», що зайняло другий рядок у трендах, відноситься не до однієї країни — в минулому році вибори політичних лідерів пройшли в Індії, Кенії, Ірані та Італії, а в Росії обирався мер Москви. У десятку найбільш хвилюючих глобальну аудиторію Facebook подій також увійшли тайфун на Філіппінах, екс-прем’єр Великобританії Маргарет Тетчер, яка пішла з життя у квітні 2013 року, інтернет- мем Harlem Shake, актриса Майлі Сайрус.

Користувачі соцмережі обговорювали теракт на Бостонському марафоні, гонку «Тур де Франс» і смерть екс -президента Нельсона Мандели — хоча остання подія трапилося лише в грудні, понад 55 мільйонів людей встигли розмістити про це більш 115 мільйонів публікацій.

Серед найважливіших особистих подій, користувачі по всьому світу найбільш часто повідомляли у Facebook про початок відносин або весілля, подорожах, переїздах, завершеннях відносин і нових друзів. Крім того, вони ділилися з друзями інформацією про нових членів сім’ї, включаючи очікуваних дітей, домашніх вихованців, втрати близької людини. У десятку найбільш часто освітлюваних типів особистих подій потрапили також пірсинг і відмова від поганої звички.

Facebook надала кожному користувачеві можливість згадати свої найважливіші моменти року, що минає, включаючи особисті події і популярні записи — власний дайджест можна отримати за посиланням Facebook.com / YearInReview.

Кнопка «Наверх»
Закрыть