Земля

Париж заполонили клопи

У Парижі зіткнулися з навалою клопів. Французький уряд почав кампанію по боротьбі з комахами в будинках і готелях столиці. Чиновники навіть відкрили гарячу лінію, щоб консультувати населення.

«Нас всіх це може торкнутися», – попередила влада країни на сайті, присвяченому проблемі боротьби з паразитами.
З недавнього часу клопів стали помічати в школах, лікарнях і кінотеатрах. За даними профспілки працівників по боротьбі зі шкідниками, тільки у 2018 році (останній рік, коли збирали статистику) були оброблені приміщення по 400 тисячам адрес – на третину більше, ніж у 2017 році.

Колишній кандидат у мери міста Бенджамін Гриво приділив цій проблемі особливу увагу в ході своєї виборчої кампанії. Він розповів журналістам, як його сім’я пройшла через «страшне нашестя клопів», боротьба з якими зайняла близько трьох місяців.

Завдяки проведеній дезінфекційній кампанії в 1950-х роках ці комахи у Франції були майже знищені. Однак через кілька років вони повернулися завдяки здобутій резистентності до хімічних речовин. Міністерство житлового будівництва повідомило, що популяція клопів могла збільшитися у зв’язку з популярністю блошиних ринків і напливом туристів.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button