Людина

Партнери по сексу впливають на імунну систему один одного

Група американських вчених з Університету Колорадо після проведення ряду досліджень з’ясували, як партнери по сексу впливають на імунну систему один одного. Статтю відповідного змісту опублікувало місцеве видання.

Група дослідників на чолі з Семом Чи передала 35 зразків калу здорових чоловіків мишам, у яких немає кишкового біома. Після цього був проведений аналіз T-лімфоцитів, які активізували рецептор глікопротеїнів. Внаслідок цього ризик зараження вірусом імунодефіциту людини значно збільшується.

Наукову роботу прокоментував вчений Лорел Лагенаур. Він зазначив, що компанія, в якій він працює, модифікувала мікроб піхви, щоб продукувати білок, а він, у свою чергу, знижує можливість захворіти на ВІЛ. Поки бажаного результату досягти не вдалося, але експерти працюють над цим.

Підсумовувавши два дослідження, фахівці повідомили, що отримані дані допоможуть надалі створити ліки для покращення імунітету. Також вони зазначили, що сексуальні партнери впливають на імунну систему один одного, оскільки бактерії змінюються при статевому акті.

Кнопка «Наверх»