Людина

Психологи пояснили, чому люди погано сплять на новому місці

В ході здійснення комплексних спостережень ученим вдалося знайти причину, через яку представники слабкої і сильної статі погано сплять в новому місці.

fe427165ac6fa522d64390ee24b7de76

Слід зауважити, що ініціаторами експериментів стали співробітники з клінічного центру Сполучених Штатів Америки. Виявилося, що, коли людина спить на новому місці, під час її нічного відпочинку одна з півкуль головного мозку продовжує залишатися активною. Це відбувається з метою мінімізації можливих ризиків нападу. Таку інформацію повідомили фахівці з Університету Брауна. Юка Сасакі, провідний вчений, стверджує, що організм людини володіє певною системою, яка активізується під час сну на новому місці.

Повідомляється, що в ході проведення досліджень медики аналізували мозкову діяльність сплячих чоловіків і жінок. Реалізація лабораторних спостережень проходила за допомогою сучасних технологічних пристроїв. З’ясувалося, що коли індивідуум спить на новому для себе місці, півкулі його головного мозку виявляють різну активність.

Науковці не знають чому, але ліва частина центрального відділу нервової системи більш активна, ніж повинно бути при нормальному нічному відпочинку.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button