Людина

Вчені встановили, чому жінкам складніше домогтися успіхів у спорті

Вчені встановили, чому жінкам складніше домогтися успіхів у спортіЗовсім недавно канадські вчені з Університету Макгілл встановили причини, за якими чоловіки досягають у спорті вищих успіхів, ніж жінки.

Для своїх експериментів дослідники набрали 50 абсолютно здорових чоловіків і жінок у віці від 20 до 40 років. Обов’язковою умовою була відсутність шкідливих звичок у випробовуваних. Під час тренування на велотренажерах , учасників експерименту попросили докласти максимальних зусиль для отримання більш достовірної інформації. Вчені в цей час відстежували метаболічні, серцево-судинні і легеневі показники піддослідних.

У результаті проведеного експерименту з’ясувалося, що жінкам під час тренувань набагато важче дихати. Пов’язано це з більш високим показником електричної активації в м’язах грудей, які контролюють дихання людини. Зокрема, мова йде про функціонування діафрагми. У жінок більш потужна активація замінює менший об’єм легенів, дихальних шляхів і м’язів, які задіяні в диханні. Це і стало основною причиною, чому жінкам у спорті значно складніше домогтися успіхів.

Натхнення: www.eurosmi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button