Здоров'я

Перераховані 5 речей, які провокують гіпертонію

Щодня людина, яка страждає гіпертонією, робить те, що може негативно позначитися на стані здоров’я і посилити захворювання. Тому учені назвали 5 речей, які дуже небезпечні для гіпертоніків.

Здоровий сон повинен тривати не менше 8 годин на день. При порушенні даного режиму перепади тиску частішають. Краще уникати різких нахилів. Людям, які мають дачні ділянки, особливо ретельно необхідно стежити за своїм здоров’ям, оскільки нахили вниз головою часто є причиною інсульту у результаті припливу крові до мозку. Для профілактики захворювання необхідно здійснювати щоденні прогулянки протягом щонайменше 30 хвилин.

Фактор ризику для розвитку гіпертонії збільшується, якщо проводити багато часу за комп’ютером в офісі або лежати на дивані. Необхідно прибрати з раціону харчування смакоту і копченості, оскільки сіль, що міститься в них, затримує рідину в організмі і провокує зміни артеріального тиску. Ліки, призначені медиком, слід вживати на постійній основі, адже гіпертонія — це захворювання, яке не лікується. При ослаблених судинах раптовий стрибок тиску може спровокувати інсульт або інфаркт, тому краще не припиняти прийом препаратів.

Натхнення: dni24.com

Кнопка «Наверх»
Закрыть