Різні цікавинки

Переваги членства в СРО будівельників

Зараз сучасне будівництво стало досить бурхливо і активно розвиватися. При цьому часто можна почути, що членство в СРО будівельників надає багато безперечних переваг. Сучасні саморегульовані організації утворилися відносно не давно і вже встигли довести свою дієвість і переваги. По суті, це адекватна заміна ліцензуванню, яка сприяє динамічному і прозорому розвитку всього ринку.

1-02-03-2015-600-400

Тепер багато вступають в СРО, щоб мати можливість не тільки працювати на ринку (мати всі необхідні ліцензії та спеціальні дозволи), а й для того щоб захиститися від можливих проблем, випадковостей і зрозуміло, недобросовісної конкуренції. Треба сказати, що членство в сро строителей також дозволяє вирішувати ряд бюрократичних проблем і складнощів — набагато простіше і швидше. Членство в СРО для багатьох на сьогодні — це свідчення надійності та високої репутації сучасної будівельної компанії.

Основні переваги СРО будівельників

Вигодами членства в СРО в сучасному будівництві є:

Членство в СРО — підвищення безпеки та загальної якості будівельних процедур;

Зниження ризиків і можливість уникнути додаткових ризиків;

Інформаційна та повна правова підтримка всіх членів організації;

Налагодження нових зв’язків та взаємовигідне співробітництво між учасниками;

Загальний професійний ріст та суттєве підвищення поточного рівня кваліфікації;

Отримання вигідних пропозицій від партнерів і багато іншого.

Уже багато сучасних будівельних організацій встигли переконатися у високій ефективності роботи в так званих саморегулюючих організаціях. І тому не варто пускати свою можливість використовувати всі переваги почесного членства в таких організаціях для підвищення ефективності свого поточного бізнесу.

Кнопка «Наверх»
Закрыть