Різне

Куди сходити з дитиною влітку?

У когось літо – пора відпусток і веселих гулянь під місяцем, а у когось літо асоціюється з обдертими колінами і постійним питанням «Куди сходити і як зробити літнє дозвілля своєї дитини цікавим?».

1-02-03-2015-600-400 (2)

Карусель, карусель …

Звичайно ж, на першому місці каруселі, адже для дитини немає нічого веселішого і довгоочікуванішого, ніж після зими повеселитися в парку атракціонів.

Якщо ви вважаєте, що ваш малюк занадто малий для цього, то сходите в парк все ж варто. Між іншим, сучасні розважальні парки з атракціонами пропонують карусельки навіть для діточок від 80 см. Так що однорічному малюку теж дозволять покататися на веселому паровозику або ж разом з мамою зробити поїздку у великому паровозі. Зовсім маленьким діткам цікаві будуть електромобілі, які контролює дорослий.

А ось діткам після трьох років є де розгулятися. Для них парк приготував батути, човники, машинки, різні каруселі по типу «вихор» і «дзвіночок». У цьому віці діткам цікаво все нове і кожна карусель гарантує вашому чаду купу емоцій. Але, все ж я заздалегідь вас попереджу, що потрібно орієнтуватися на свою дитину: чи зможе вона всидіти на дзвіночку і не злякатися, чи зможе вона стрибати на батуті ще з 7-ма дітками різного віку, де всі штовхаються. Якщо відповідь «так», тоді справа обмежитися лише фінансовими можливостями, а якщо «ні», то у величезному парку все ж знайдеться пара каруселей для меланхолійного малюка. Сімейний відпочинок з користю для розвитку крихти, а що ще потрібно?

Цирк

Цирк в літній період – це окрема історія. Літні циркові програми більш насичені номера зі звірами, так як в основному в цирку дітей залучають звірі та клоуни. Не забудьте, ми говоримо про діток до 5 років, так що акробати їх цікавлять опосередковано. Це ж так захоплююче коли прямо перед тобою тигри скачуть і гарчать, або ж ведмедики вальс танцюють. Цирк подарує дитині море позитиву, але знову ж чи здатна ваша дитина просидіти на місці пару годин?

Квитки в цирк можна придбати на Цветном бульварі в Москві за адресою http://www.cirk-bilet.ru/, так що розщедритися один раз за літо на цирк можна, тим паче що це цирк Нікуліна! Для цього треба лише підібрати відповідну саме для вас програму.

Пляж

Збираючись у похід на пляж разом з дитиною, будьте готові до того, що відпочивати буде саме ваша дитина, а ви будете оберігати її і не зводити з малюка очей. Звучить смішно? Я запевняю, що біля води вам буде не до сміху. Звичайно, є малюки, які мило колупаються в пісочку біля мами поки вона ніжитися на сонечку, але таких дітей одиниці. З особистого досвіду можу сказати, що всі інші дітки рвуться до води, причому, чим далі, тим краще. Логіка у них залізна: якщо тут мама каже глибоко, то через два кроки явно вже дрібно. Вже на другій годині перебування на пляжі дитина освоїться і буде грати на мілководді поки вистачить сил, а вам доведеться сидіти поблизу і охороняти своє чадо. Повітря і вода дуже благотворно впливають на малюка, так що ходити на пляж звичайно потрібно і бажано регулярно.

До того вже для пляжного відпочинку треба добре підготуватися: підібрати хороший пляж з кабінками, парасольками і лежаками, взяти з собою дорожню аптечку, захисний крем, багато води і їжі, яка не псується на сонечку. З власного досвіду можу сказати, що діткам на пляжі не до їжі, тому добре йдуть яблучка, банани та груші.

Якщо ви вибрали безкоштовний пляж, то витрати на відпочинок практично дорівнюють нулю, ну а якщо платний, то за відмінний сервіс завжди треба платити.

Село

І наостанок, найкращий, натуральний і корисний відпочинок для наших малюків – це відпочинок у селі у бабусі. Може він і не зовсім підходить під поняття літніх розваг, але у нас він відноситься саме до таких. В селі у бабусі ми буваємо раз у два тижні на 2-3 дні. А там є і басейн, і живність, і ягоди-овочі прямо з грядки, що призводить дітей в захоплення.

Буває звичайно, що села просто немає, тоді вже варто шукати альтернативні місця відпочинку на свіжому повітрі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button