Різне

Переваги операційної системи Android для смартфонів

Android ідеально підходить для тих, хто хоче мобільний телефон з урахуванням всіх потреб і бажань. Мобільна операційна система Android на мобільних пристроях дає більш, ніж відмінні результати, таким чином вона стала зразком для всіх інших операційних систем. Операційна система Android вийшла в нових моделях смартфонів таких виробників, як Samsung і HTC і збільшила свою частку продажів на ринку.

1-23-03-2015-600-500

Основні переваги мобільної системи Android

Операційна система оснащена безкоштовною навігаційною системою, яка має голосову навігацію. Ви також можете додавати точки розташування об’єктів, задавати маршрути на місцевості для їзди на велосипеді або автомобілі. Система індексування Google Maps визначить, ваше місце розташування і покаже список компаній, що знаходяться в безпосередній близькості з вами. І, звичайно, все це безкоштовно.

Android має надзвичайно зручний програмний інтерфейс, який ми використовуємо на робочому столі смартфона НТС для доступу до певних функцій встановленого програмного забезпечення. Ви можете задати відображення на дисплеї робочого столу даних про погоду у вашому регіоні, календар, список останніх листів отриманих та надісланих електронною поштою і багато іншого. При цьому всі ключові функції задаються кінчиками пальців.

Мобільна операційна система Android у http://city.com.ua/ придбати можете в інтернет магазині, повністю інтегрована з усіма службами Google, такими як Gmail, Google Reader, Gchat, Google Talk, Календар Google та інші. Інтеграція з іншими додатками забезпечує повну безвідмовну роботу інших додатків. Android може відправляти фотографії на Twitter, Facebook, Google+, Tumblr, Однокласники та інші онлайн-сервіси. Тут навіть є можливість повного імпорту контактів з облікового запису користувача Facebook і Google.

На відміну від iPhone, який має тільки кнопку “додому” смартфони Android оснащені кнопками “назад” і “меню”. Перша, щоб повернутися до раніше виконаного кроку, а друга викликає додаткове функціональне меню.

У порівнянні з провідними мобільними операційними системами, Android на сьогоднішній день має найбільш зручний інтерфейс для введення і редагування тексту. Якщо вам потрібно часто писати англійською, українською або іншою мовою світу, то саме тут ви знайдете великі функціональні можливості. Вам буде дуже легко написати повідомлення, скориставшись всього однією рукою.

Мобільні смартфони Android прекрасно себе зарекомендували для просунутих користувачів і тих, хто живе в мережі, підключеної до послуг Google. Android 4,0 і вище ідеально підходить для тих, хто вирішив, що буде використовувати свій смартфон в якості основної комп’ютерної системи для роботи і відпочинку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button