Різне

Переваги пультової охорони

Охорона різних об’єктів сьогодні особливо актуальна. Підприємства, магазини, офіси, кафе, навіть житлова нерухомість схильні чималому ризику пограбування. Причина цього – стрімко розвиваюча економічна криза, безвихідь людей у пошуку роботи, неможливість виплатити кредит або віддати борги. Все це штовхає деяких людей на злочин, «легкі», але чужі гроші. Тому гідна безпека потрібна кожному об’єкту, за дверима якого ховаються хоч якісь матеріальні цінності або фінансові заощадження.

18-05-15-foto-600x343-1

Поширений раніше варіант фізичної охорони не підходить деяким невеликим підприємствам малого чи середнього бізнесу, адже економічно утримувати штат охоронців, які б змінювали один одного, виявляється не вигідно. Тим більше, людський фактор, часом, виявляється не надійним, спливають змови і спільні дії недобросовісних охоронців і злочинців. Тому все частіше охорона об’єктів чи http://venbest.net/ стає все популярнішою.

Надійний комплекс безпеки

Пультова охорона – це великий крок нового покоління до надійності. За допомогою автоматизованих систем можна охороняти об’єкт, перебуваючи за його межами. Відеоспостереження тільки зміцнює ефект.

Головними перевагами пультової охорони можна назвати:

  • відносно невисоку вартість монтажу та обслуговування;
  • простоту установки і обслуговування;
  • можливість цілодобового моніторингу об’єкта;
  • можливість отримання сигналу тривоги через СМС;
  • моментальну реакцію озброєної групи реагування;
  • високу надійність.

Принцип роботи

Не дивлячись на уявну простоту роботи, пультова охорона – це складний комплекс дій, здійснювати які повинні тільки професіонали.

Охоронно-пожежна сигналізація, яка встановлюється на об’єкті, повинна передавати сигнали про його безпеку на спеціальний пульт централізованого управління. За ним цілодобово працюють диспетчери – професіонали, які, отримавши сигнал тривоги, повинні його швидко обробити і зреагувати, вислати на об’єкт опергрупу.

Шляхів передачі тривожного сигналу може бути декілька, вони залежать від типу обраної системи:

  • по телефону, СМС;
  • по GSM-каналах;
  • по спеціальному радіоканалу.

Крім сигналів про незаконне проникнення на територію об’єкта, система пультової охорони передає так само інформацію про справність всіх пристроїв, які беруть участь у її безперервній роботі. Це дозволяє усувати поломки на їх ранніх стадіях, без впливу на роботу пультової охорони.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button