Різне

Про користь шкільних екскурсій

Вашим малюкам запропонували екскурсію усім класом? «Це чудово!», – вигукнуть одні батьки. «Навіщо це потрібно?», – здивуються інші. «Нікуди я не відпущу свою дитину», – категорично заявлять інші. Хто ж правий у цій ситуації? І взагалі, чи потрібні шкільні екскурсії?

18-05-15-foto-600x399-1

Однозначної відповіді на це питання дати не вийде. Тому що, скільки людей – стільки й думок. Тільки ми, батьки, вправі вирішувати, чи відпускати свою дитину в поїздку чи ні. Тим не менше, хочеться сказати кілька слів на підтримку таких виїзних заходів.

По-перше, користь екскурсій полягає в тому, що вони вчать. Під час екскурсій діти отримують і немов губка вбирають багато корисної інформації.

До речі, є безліч різних екскурсій – предметні, оглядові, походи в театри і на виставки – але мета у всіх них одна – дати дитині додаткову інформацію.

Крім того, це можливість для дитини побачити життя, яке кипить поза стінами рідної школи. Як правило, це сприяє розширенню дитячого кругозору, вивченню географії.

По-друге, не варто забувати і про розвиваючі цілі екскурсій. Повірте, діти отримують найцінніший і незабутній досвід. Вони звикають до подорожей, освоюються під час поїздок (будь то поїзд чи автобус, білети на який ви придбали в http://busfor.ua/).

Крім того, діти стають більш організованими і самостійними. Не забувайте і про можливість спілкування з новими цікавими людьми – екскурсоводами, вченими, артистами.

Відвідування різноманітних виставок, фабрик, музеїв і так далі сприяє тому, що дитина розвивається різносторонньою особистістю, людиною, що захоплюється, у неї з’являються інтереси і захоплення, які, до речі, можуть вплинути навіть на вибір майбутньої професії.

Хочеться пару слів сказати про походи. Вони не менш потрібні, ніж ознайомчі екскурсії. Адже це – додатковий досвід для дитини, в поході діти набувають навички, вчаться самостійності і осягають природу.

Отже, екскурсії – дуже важлива і, головне, цікава сторона шкільного життя дітей. Вони виховують, допомагають освоїтися і адаптуватися дитині в сучасному світі. Крім того, допомагають виробити шанобливе ставлення до пам’яток історії та архітектури, прищеплюють любов до прекрасного.

А ще екскурсія – це прекрасний шанс поспілкуватися з однокласниками в неформальній обстановці. Не позбавляйте своїх дітей такого задоволення. Ви побачите, що отриманий досвід і позитивні враження обов’язково відіб’ються на розвитку та стані вашого чада.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments